Ortodoncja

Ortodoncja Żyrardów – Ortodonta Żyrardów

Ortodoncja Żyrardów
Coraz częściej Pacjenci zwracają się do nas z chęcią poprawy wyglądu swojego uzębienia, dlatego w naszym gabinecie spełniamy marzenia o idealnie prostych zębach.
Zabiegi, które oferujemy są przeprowadzane profesjonalnie, bez bólu, czy stresu. Każdego Pacjenta indywidualnie diagnozujemy i wraz z nim dobieramy najefektywniejszą metodę leczenia gwarantującą uzyskanie prostych zębów i estetycznego uśmiechu.

Metoda leczenia dopasowana jest do potrzeb i oczekiwań Pacjenta oraz możliwości uwarunkowanych stanem uzębienia. Leczenie wad zgryzu proponujemy u Pacjentów w każdym wieku. Należy pamiętać, iż proste zęby i prawidłowy zgryz są ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również dla lepszego utrzymania higieny jamy ustnej, lepszej kondycji dziąseł, mniejszego ryzyka próchnicy oraz zapobiegania jak również leczenia schorzeń stawu skroniowo–żuchwowego.

Aparaty na zęby Żyrardów

Nowoczesna ortodoncja Żyrardów pozwala również na eliminacje dolegliwości czy problemów typu bruksizm (ścieranie i zgrzytanie zębami). Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu sił panujących w jamie ustnej możemy znacznie wydłużyć żywotność naszych naturalnych zębów.

W naszym gabinecie oferujemy konsultacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dysponujemy wszystkimi dostępnymi metodami prostowania zębów:

  • aparaty na zęby Żyrardów stałe metalowe i szafirowe,
  • aparaty na zęby Żyrardów stałe samoligaturujące Damon, Empower,
  • aparaty na zęby Żyrardów ruchome każdego typu,
  • aparaty na zęby Żyrardów czynnościowe,
  • aparaty na zęby Żyrardów lingwalne (klejone od wewnątrz – od strony języka i podniebienia),
  • nakładki estetyczne (Clear-Aligner),
  • szyny nagryzowe – w celu leczenia bruksizmu,
  • aparaty na zęby Żyrardów ortodontyczne stosowane w uzębieniu mlecznym.

Aparaty ortodontyczne nie muszą być widoczne, mogą być tak dyskretne, że nie będą zauważalne przez drugą osobę. Krzywe zęby i wady zgryzu mogą przez wiele lat powodować kompleksy u wielu z nas, dlatego warto przyjść do naszego gabinetu, skorzystać z możliwości, jakie daje współczesna ortodoncja Żyrardów i spełnić swoje marzenie o prostych zębach. Metoda leczenia dobierana jest precyzyjnie do potrzeb i oczekiwań Pacjenta, aby wynikiem leczenia był piękny i prosty uśmiech.

Przygotowujemy również Pacjentów do operacji ortognatycznych przeprowadzanych przez lekarzy Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.
Pacjenci znaleźli nas szukając fraz: Ortodoncja Żyrardów, Ortodonta Żyrardów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress