Leczenie

Leczenie zębów bez bólu

Podczas wykonywania zabiegów zapewniamy naszym Pacjentom przeprowadzanie ich w sposób bezbolesny.

Leczenie próchnicy

Poprzez rozmowy z naszymi pacjentami zdajemy sobie sprawę, że wiedza o tym, iż próchnica jest chorobą zakaźną nie jest powszechnie znana.

Korony i mosty

Korony i mosty Żyrardów Dbamy o kompleksowe rozwiązywanie problemów stomatologicznych naszych Pacjentów i przywracanie pięknego i naturalnego uśmiechu.

Higienizacja

Higienizacja Powinna być pierwszym etapem dbania o zdrowie jamy ustnej. Kiedy profesjonalnie zostanie usunięty kamień nad dziąsłowy i pod dziąsłowy, płytka nazębna i przebarwienia można ocenić w jakiej  kondycji są zęby i dziąsła.

Usuwanie zębów

Wielokrotnie można zapobiec konieczności usunięcia zęba poprzez wcześniejszą diagnostykę problemu. W naszym gabinecie każdorazowo próbujemy uratować naturalne zęby Pacjentów.

Profilaktyka

W relacjach z naszymi Pacjentami dbamy o ich dobre samopoczucie i dlatego kładziemy duży nacisk na dokładną profilaktykę uzębienia i jamy ustnej.

Stomatologia dziecięca

Leczenie zębów u dzieci Żyrardów – Stomatologia dziecięca Żyrardów W naszym gabinecie szczególną opieką objęte są dzieci, dla których pierwsza wizyta adaptacyjna jest bezpłatna.

Stomatologia estetyczna

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęcamy na nasz wygląd. Z racji, iż twarz jest wizytówką urody rozumiemy potrzebę prezentowania pięknego i naturalnego uśmiechu.

Wypełnienia

Zapewniając naturalnie wyglądający i piękny uśmiech naszym Pacjentom stosujemy odpowiednie wypełnienia, które są estetyczne, trwale i niewidoczne.

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,