Leczenie zębów bez bólu

Podczas wykonywania zabiegów zapewniamy naszym Pacjentom przeprowadzanie ich w sposób bezbolesny. Dbając o komfort oraz dobre samopoczucie naszych Pacjentów podczas wykorzystujemy bardzo skuteczne i efektywne znieczulenia miejscowe. Przeprowadzamy zabiegi bezboleśnie poprzez odpowiednie dobrane znieczulenie do oporu tkanek i rodzaju zabiegu, a także dobieramy znieczulenia w zależności od czasu trwania zabiegu.

Jeśli Pacjent lub zabiegi wymagają indywidualnego sposobu znieczulenia to stosowane w naszej praktyce rozwiązania zapewniają komfortowe znieczulenia dla Pacjentów w każdym wieku oraz stanie zdrowia.

Wszyscy nasi Pacjenci maja zapewniona odpowiednią opiekę po wykonanych zabiegach i w czasie procesu gojenia.

Sprawdź aktualne ceny naszych usług

Twoja ocena:
Oceń podstronę
Udostępnij:

Co o nas mówią?

Ocena naszych pacjentów:

opinie

Wizyta w tym gabinecie jest zawsze w miłej atmosferze. Pani recepcjonistka pomocna i uśmiechnięta. Pani doktor zawsze wytłumaczy co będę miał robione i dodatkowo mam zawsze informację co jeszcze powinien zrobić. Dzięki temu mogę zaplanować następne wizyty. Jestem zadowolony z usług i obsługi.

Karol Dubiaho

opinie

Do Pani doktor Mroczkowskiej przyjeżdżam znad morza. Nikt, nigdy nie zadbał o moje uzębienie w tak profesjonalny i kompleksowy sposób. Pani doktor jest artystką! Jak nikt potrafi uratować nawet najgorszy przypadek. Polecam z całego serca. ❤️❤️❤️ Obsługa pierwsza klasa ❤️

Gosia Prange

opinie

To jest najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłem. Panuje tam bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Pani z recepcji bardzo kulturalna i przemiła kobieta, nawet sama powiadamia o wizycie sms za co ogromny plus. Jeśli chodzi o samą wizytę również moge pochwalić. Ja byłem akurat ...

Pablo006able

opinie

Bardzo polecam.Miły personel profesjonalne podejście do pacjenta,szczególnie dla dzieci bojących się dentysty.Dodatkowo jest gaz rozweselający i nie ma problemu z leczeniem.Moje dziecko chętnie przychodzi leczyć ząbki.

Elżbieta Mańkowska

opinie

Polecam!!! Jestem bardzo zadowolona))) Profesjonalny lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Zabiegi wykonane bez problemu, z największą starannością. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Dziękuję.

Liubov Solianyk

opinie

Wizyta w tym gabinecie jest zawsze w miłej atmosferze. pani recepcjonistka pomocna i uśmiechnięta. pani doktor zawsze wytłumaczy co będę miał robione i dodatkowo mam zawsze informację co jeszcze powinien zrobić. dzięki temu mogę zaplanować następne wizyty. jestem zadowolony z usług i obsługi.

Karol

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,