Stomatologia dziecięca

Leczenie zębów u dzieci Żyrardów - Stomatologia dziecięca Żyrardów

Leczenie zębów u dzieci Żyrardów – Stomatologia dziecięca Żyrardów

W naszym gabinecie szczególną opieką objęte są dzieci, dla których pierwsza wizyta adaptacyjna jest bezpłatna. Jeśli Państwa dziecko boi się dentysty, to po pobycie w naszej placówce na pewno zmieni zdanie! Przed zabiegiem jest czas na krótką zabawę, która sprawi, że dziecko stanie się mniej nerwowe i spokojniejsze. Dzięki naszym wieloletnim, sprawdzonym rozwiązaniom Twoje dziecko polubi wizyty u stomatologa, co zapewni mu zdrowy i piękny uśmiech na przyszłe lata. W trosce o naszych najmłodszych pacjentów dokładamy wszelkich starań, aby każda kolejna kontrola była dla nich miłą, nową przygodą i odkrywaniem zagadnień związanych z profilaktyką. Nasi wykwalifikowani lekarze i asystentki odpowiednio wyjaśniają dzieciom, co czeka ich na fotelu dentystycznym.

W oczekiwaniu na wizytę dzieci mogą bawić się w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw.
Dzięki regularnym kontrolom w naszym gabinecie i stosowaniu rad stomatologa, uśmiech na twarzach Państwa pociech będzie gościł na co dzień. Podczas każdej wizyty nasi najmłodsi pacjenci otrzymają upominek-niespodziankę.

Na pierwszej wizycie stomatolog sprawdzi, czy na zębach dziecka nie pojawia się próchnica lub wczesne oznaki innych dolegliwości. Odpowie na pytania i wyjaśni, jak dbać o zęby dziecka. Większość dzieci powinna odwiedzać stomatologa regularnie co 6 miesięcy. Kiedy wyrzną się pierwsze stałe trzonowce, zwykle w wieku 6 lat, należy zabezpieczyć je za pomocą laku (uszczelnienia) do bruzd. Jest to cienka warstwa ochronna, nakładana na powierzchnie żujące zębów tylnych. Laki wypełniające rowki (bruzdy) w zębach tworzą barierę, która zapobiega przedostawaniu się resztek jedzenia i bakterii powodujących próchnicę. Prawie w 100% skutecznie zapobiegają ubytkom w tylnych zębach.
W trosce o naszych najmłodszych pacjentów oferujemy szeroka gamę zabiegów:

  • wizyty adaptacyjne,
  • lakowanie,
  • lakierowanie (fluoryzacja)
  • lapisowanie (impregnacja azotanem srebra w celu cofnięcia zmian próchniczych),
  • kolorowe wypełnienia zębów mlecznych,
  • leczenie kanałowe zębów mlecznych,
  • czyszczenie zębów mlecznych,
  • usuwanie zębów mlecznych.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu naszych małych pacjentów, znieczulania wykonujemy również z zastosowaniem żeli smakowych.
Regularne wizyty i zabiegi przeprowadzane w naszej praktyce pozwolą Państwa pociechom uniknąć bólu i cieszyć się pięknym i naturalnym uśmiechem przez szereg lat.

Pacjenci znaleźli tą stronę po frazach: Leczenie zębów u dzieci Żyrardów, Stomatologia dziecięca Żyrardów

Sprawdź aktualne ceny naszych usług

Twoja ocena:
5/5 - (2 votes)
Udostępnij:

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,