Implanty

implanty Żyrardów

Implanty Żyrardów

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oparte na nowoczesnych rozwiązaniach i systemach implantologicznych wysokiej jakości pozwala nam na zaoferowanie Państwu sprawdzonych i odpowiednio dobranych procedur leczenia. Dzięki kompleksowemu podejściu do każdego Pacjenta gwarantujemy odzyskanie zdrowego, naturalnego, pięknego i trwałego uśmiechu.

Proponowane w naszym gabinecie rozwiązania pozwalają na uniknięcie niedogodności znanych z klasycznej protetyki. Zastosowanie implantów pozwala na całkowite wyeliminowanie konieczności szlifowania zębów sąsiednich, czy też ich obciążania. Nowoczesne implanty Żyrardów swoją trwałością wielokrotnie przekraczają naturalne uzębienie równocześnie zapewniając pełen komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny podczas jedzenia, mówienia, czy też uśmiechania się.

Implant zębowy składa się z kilku kluczowych komponentów. Głównym z nich jest tytanowy „sztuczny korzeń”, który zrasta się naturalną kością Pacjenta w procesie osseointegracji dając pewną bazę pod wszczepienie drugiego elementu – kluczowego dla Pacjenta, czyli widocznej części imitującej naturalny ząb. Nowoczesne materiały wykorzystywane przy produkcji implantów zapewniają koroną zęba naturalny, kolor, przezierność, kształt i wygląd uniemożliwiając rozróżnienie implantu od zębów własnych.

Korzystanie z nowoczesnych systemów implantologicznych pozwala nam na minimalizację komplikacji oraz odrzuceń przez organizm wszczepionego implantu.

Rozwiązania oparte na implantach proponujemy Pacjentom w różnym wieku oraz przy różnych problemach braków zębowych. Zazwyczaj Pacjenci decydują się na implanty Żyrardóww przypadku pojedynczego lub mnogich braków zębowych. Równie często implanty Żyrardów są pierwszym wyborem w sytuacji całkowitego bezzębia umożliwiając pewną i pełną odbudowę opartą na implantach.
Każdy z zabiegów w naszym gabinecie poprzedzany jest kompleksową diagnostyką pozwalającą na dokładne zaplanowanie leczenia w sposób przewidywalny. Dzięki takiemu podejściu możemy przedstawiać Pacjentom optymalne rozwiązania szczegółowo omawiając każdy krok postępowania i możliwe warianty.

Dla uzyskania najlepszego efektu, zabiegi przeprowadzamy wykorzystując nowoczesny sprzęt diagnostyczny, proponując Pacjentom odpowiednie rozwiązania z uwzględnieniem oczekiwań i możliwości finansowych.

Należy pamiętać, iż wszczepienie implantu zazwyczaj wymaga dwóch zabiegów i trwającego od 3 do 6 miesięcy czasu oczekiwania na zakończenie leczenia. W tym czasie, dla poprawnego nadzorowania procesu leczenia zalecamy regularne wizyty kontrolne, których terminy ustala lekarz w zależności od potrzeb.

Sprawdź aktualne ceny naszych usług

Twoja ocena:
Oceń podstronę
Udostępnij:

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,