Ortodoncja

Ortodoncja Żyrardów

Piękny uśmiech to nie tylko równe zęby, chociaż tak nam się to kojarzy.

Aby mówić o pięknym uśmiechu trzeba wiedzieć, że stoi za tym funkcjonalność zębów i stawów, która nie zaburza prawidłowego działania aparatu żucia. 

Na piękny uśmiech składają się symetrycznie ustawione zęby, równomiernie ułożone szczęki i zrównoważona rozbudowa mięśni wspierająca ruch stawów.

Ortodoncja, czyli ortopedia stomatologiczna przywraca bądź daje poprawne funkcjonowanie przedniego odcinka przewodu pokarmowego, oddechowego, jak także poprzez przywrócenie fizjologii, niweluje uporczywe bóle głowy.

W zakresie usług stomatologicznych oferujemy:

  • konsultacje/ diagnostykę 
  • aparaty stałe
  • aparaty ruchome 

Coraz częściej Pacjenci zwracają się do nas z chęcią poprawy wyglądu swojego uzębienia, dlatego w naszym gabinecie spełniamy marzenia o idealnie prostych zębach. Zabiegi, które oferujemy są przeprowadzane profesjonalnie, bez bólu, czy stresu. Każdego Pacjenta indywidualnie diagnozujemy i wraz z nim dobieramy najefektywniejszą metodę leczenia gwarantującą uzyskanie prostych zębów i estetycznego uśmiechu.

Metoda leczenia dopasowana jest do potrzeb i oczekiwań Pacjenta oraz możliwości uwarunkowanych stanem uzębienia. Leczenie wad zgryzu proponujemy u Pacjentów w każdym wieku. Należy pamiętać, iż proste zęby i prawidłowy zgryz są ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również dla lepszego utrzymania higieny jamy ustnej, lepszej kondycji dziąseł, mniejszego ryzyka próchnicy oraz zapobiegania jak również leczenia schorzeń stawu skroniowo–żuchwowego.

Nowoczesna ortodoncja pozwala również na eliminacje dolegliwości czy problemów typu bruksizm (ścieranie i zgrzytanie zębami). Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu sił panujących w jamie ustnej możemy znacznie wydłużyć żywotność naszych naturalnych zębów.

W naszym gabinecie oferujemy konsultacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dysponujemy wszystkimi dostępnymi metodami prostowania zębów:

  • aparaty stałe metalowe i szafirowe,
  • aparaty stałe samoligaturujące Damon, Empower,
  • aparaty ruchome każdego typu,
  • aparaty czynnościowe,
  • nakładki estetyczne (Clear-Aligner),
  • aparaty ortodontyczne stosowane w uzębieniu mlecznym.

Aparaty ortodontyczne nie muszą być widoczne, mogą być tak dyskretne, że nie będą zauważalne przez drugą osobę. Krzywe zęby i wady zgryzu mogą przez wiele lat powodować kompleksy u wielu z nas, dlatego warto przyjść do naszego gabinetu, skorzystać z możliwości, jakie daje współczesna ortodoncja i spełnić swoje marzenie o prostych zębach. Metoda leczenia dobierana jest precyzyjnie do potrzeb i oczekiwań Pacjenta, aby wynikiem leczenia był piękny i prosty uśmiech.

Sprawdź aktualne ceny naszych usług

Twoja ocena:
Oceń podstronę
Udostępnij:

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,