Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe Żyrardów

Endodoncja Mikroskopowa

 

Leczenie kanałowe Żyrardów
                      W naszym gabinecie staramy się uratować każdy ząb. Pacjenci bardzo często zbyt długo zwlekają z decyzją o podjęciu leczenia – czekają aż zacznie boleć i dopiero postanawiają udać się na wizytę. W takiej sytuacji proponujemy rozwiązania, które mogą pozwolić na zachowanie swoich naturalnych zębów. Jednym z nich jest przeprowadzenie zabiegów z zakresu endodoncji.

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe Żyrardów polega na precyzyjnym oczyszczeniu kanałów korzeniowych w chorym zębie, a także na ich szczelnym wypełnieniu zapobiegającemu przedostawaniu się bakterii do organizmu Pacjenta.

Leczenie kanałowe Żyrardów to często jedyny sposób na uratowanie zęba. W naszym gabinecie leczymy zęby z zapaleniem, martwicą lub zgorzelą miazgi, usuwając wewnętrzną, zainfekowaną tkankę zęba. Podczas zabiegów następuje oczyszczanie, odkażanie oraz szczelne wypełnienie kanału lub kanałów korzeniowych.

Leczenie kanałowe przeprowadzamy z użyciem mikroskopu firmy KARL KAPS dzięki czemu jesteśmy w stanie wyleczyć zęby, które wcześniej skazane byłyby na usunięcie. W tej zaawansowanej technologii możemy lepiej zdiagnozować ząb, odnaleźć niewidoczne na zdjęciu RVG dodatkowe kanały oraz z dużo większą precyzją przeprowadzić każdy etap leczenia.
W leczeniu kanałowym wykorzystujemy nowoczesne rozwiązanie – EndoPilot Comfotr Plus niemieckiej firmy Schlumbohm.

Zabiegi leczenia kanałowego (czy też powtórnego leczenia kanałowego) przeprowadzamy przy wykorzystaniu koferdamu – osłony chroniącej obszar zabiegowy od bakterii w trakcie zabiegu. Dzięki wysokiej dbałości o szczegóły wykonywane przez nas zabiegi pozwalają na osiągnięcie najlepszych jakościowo i długotrwałych efektów.

Ortodoncja Żyrardów
Implanty Żyrardów
Licówki Żyrardów
Chirurgia
Protetyka Żyrardów
Diagnostyka (RTG) Pantomogram Żyrardów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress