Zespół

Lekarze

Dr Janina Mroczkowska - właściciel praktyki

Dr Janina Mroczkowska

 

Właścicielka praktyki, lekarz stomatolog
 
Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszy się zaufaniem Pacjentów. Jej pasją jest stomatologia estetyczna, w tym odtwarzanie złamanych zębów. Uczestnicząc w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach, stale poszerza i aktualizuje wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej praktyce.

Doktor Piotr - stomatolog i ortodonta

Dr Piotr Siniarski

 

Lekarz dentysta – ortodoncja i chirurgia stomatologiczna
 
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz dorosłych. W trosce o wysoki komfort wizyt, dba o doskonały kontakt z Pacjentem. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Jego pasją jest ortodoncja i chirurgia stomatologiczna.

Doktor Wojciech - chirurg stomatologiczny

Dr Wojciech Lambrecht

 

Lekarz dentysta- specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej
 
Więcej o mnie, wkrótce…

Doktor Marta - stomatolog zachowawczy

Dr Marta Weychert-Myszkowska

 

Lekarz stomatolog – stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych
 
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jej specjalnością jest leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, ze szczególnym talentem do zjednywania sobie zaufania u Małych Pacjentów. Uśmiech Pacjenta, to największa dla niej nagroda. Doświadczenie zawodowe wzbogaca ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji. W życiu prywatnym domatorka i ogromna miłośniczka zwierząt.

Doktor Marta - stomatolog zachowawczy

Dr Natalia Hanusevich

 

Lekarz dentysta – endodoncja
 
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym z użyciem mikroskopu. Zajmuje się leczeniem skomplikowanych przypadków w tym m.in. powtórnym leczeniem kanałowym, usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, czy opracowywaniem dodatkowych kanałów. Leczenie kanałowe pod mikroskopem nie ma przed nią żadnych tajemnic – wiedzę zdobyła w trakcie studiów oraz podczas szkoleń u znanych specjalistów m.in. ze Szwajcarii, Włoch, Japonii i Izraela, a podbudowała wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom leczenia. Swobodnie posługuje się 5 językami, m.in angielskim i francuskim i interesuje się podróżami.
Asysta

"Monika

Monika Kozłowska

 

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna / Manager
 
Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie ze specjalizacją Higiena Stomatologiczna. Z gabinetem Dent-Lux związana jest od 2001 roku. Posiada naturalną łatwość nawiązywania relacji z Pacjentami, zarówno z tymi dorosłymi jaki i najmłodszymi.

Asystentka Oksana Yasinetska

Oksana Yasinetska

 

 
Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku Ratownik Medyczny. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu asystowania w stomatologii. Jest osobą odpowiedzialną, dobrze zorganizowaną i dokładnie wykonującą swoją pracę. Cechuje ją wysoki poziom empatii dla pacjentów.

Asystentka Iwona Brzuzy

Iwona Brzuzy

 

 
Asystentka stomatologiczna w zawodzie pracuje od 10 lat. Jest osoba empatyczną, cierpliwą, uwielbia pracę z dziećmi. Prywatnie miłośniczka zwierząt, w szczególności psów.

Asystentka Anna Śmiałek

Anna Śmiałek

 

 
Asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Jest osobą pogodną i optymistyczna, która swoim uśmiechem zaraża innych i tym samym zmniejszając stres towarzyszący wizycie.

Asystentka Monika Nowakowska

Monika Nowakowska

 

 
Asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jest osobą bardzo komunikatywną, sympatyczną, dbającą o komfort pacjentów podczas wizyt.

Sława Staszczak

Sława Staszczak

 

 
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Stale aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w najnowszych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.
Zajmuje się profilaktyką, higienizacją oraz wybielaniem.
Prywatnie, miłośniczka jazdy na rowerze, startuje w maratonach rowerowych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress