Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna Żyrardów

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęcamy na nasz wygląd. Z racji, iż twarz jest wizytówką urody rozumiemy potrzebę prezentowania pięknego i naturalnego uśmiechu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów oferujemy nowoczesne rozwiązania oparte na sprawdzonych metodach pozwalające na pełną metamorfozę swojego uśmiechu.

Stosując osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej możemy wraz z Pacjentem w pełni zaprojektować i uzyskać nowy, piękny i naturalnie wyglądający uśmiech.

Przeprowadzamy kompleksowe zabiegi korekcji i poprawy kształtu zębów wraz z wszelkimi rodzajami przebarwień, przekrzywień, przerw. Kompleksowo świadczone przez nas zabiegi i usługi pozwalają w każdym wieku Pacjenta korygować wygląd uzębienia.

Z każdym z Pacjentów uzgadniamy indywidualnie plan leczenia, który ma na celu zdefiniowanie ostatecznego efektu. Wykonujemy odpowiednie zabiegi poprawiające estetykę m.in.:

  • zmiany kształtu i koloru zębów (korony i licówki),
  • estetyczne odbudowy zębów (kompozytowe i materiałami hybrydowymi o podwyższonej estetyce Inlay/Onlay),
  • odtwarzanie złamanych zębów,
  • piaskowanie (usuwanie osadu).

Leczenia przeprowadzamy kładąc nacisk na komfort naszych Pacjentów, dlatego też dbamy o wykonywanie zabiegów bezboleśnie, w pełnym znieczuleniu. W przypadku konieczności zastosowań tymczasowych, zapewniamy komfortowe i niekrępujące rozwiązania, a także pełną indywidualną opiekę pomiędzy zabiegami.
Materiały stosowane przez nas podczas zbiegów są trwałe i najwyższej jakości. Ostateczny uzgodniony indywidualny plan leczenia pacjenta dopasowany jest do potrzeb estetycznych, zdrowotnych, jak również możliwości finansowych. Wizyty odbywają się w nowoczesnych i komfortowo wyposażonych gabinetach.

Twoja ocena:
5/5 - (1 vote)
Udostępnij:

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,