Korony i mosty

Korony i mosty Żyrardów

 

Korony i mosty Żyrardów
Dbamy o kompleksowe rozwiązywanie problemów stomatologicznych naszych Pacjentów i przywracanie pięknego i naturalnego uśmiechu. Dzięki rozwiązaniom współczesnej stomatologii możemy odpowiednio dobierać rozwiązania aby uzyskać najlepsze efekty. Dlatego we wskazanych przypadkach oferujemy następujące korony i mosty Żyrardów protetyczne:

Korony i mosty Żyrardów porcelanowe na podbudowie z metalu

Stanowią najpowszechniejszą i obecnie najczęściej wykonywaną grupą koron i mostów, ze względu na ich właściwości i korzystną cenę.
Podbudowa metalowa zapewnia bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną koron i mostów, natomiast wysokiej jakości porcelana gwarantuje dobry efekt estetyczny w większości przypadków. Stosowane przez nas korony i mosty Żyrardów są idealne do odbudowy zębów w odcinkach bocznych. Stosuje się je również w odcinku przednim, jednak ustępują one estetyce koron pełnoceramicznych.

Korony i mosty Żyrardów pełnoceramiczne

Charakteryzuje je doskonała estetyka typowa dla koron i mostów opartych na pełnej ceramice. Pozwalają one na uzyskanie pełnych, naturalnych refleksów świetlnych oraz efektu przezierności korony. Dzięki temu korony pełnoceramiczne są nie do odróżnienia od naturalnych koron zębów własnych.
Z uwagi na rdzeń ceramiczny zamiast podbudowy metalowej korony pełnoceramiczne charakteryzują się mniejszą wytrzymałością mechaniczną. Z tego względu dedykowane są do odbudowy zębów w odcinku przednim, gdzie działają znacznie mniejsze siły.

W odcinkach bocznych stosuje się podbudowę z tlenku cyrkonu, który jest bardzo twardy i wykazuje dużą odporność na ścieranie. Tlenek cyrkonu zapewnia koronom wytrzymałość nawet trzykrotnie wyższą od sił występujących w jamie ustnej podczas żucia, dlatego jest idealny do odbudowy nie tylko przednich zębów, ale również bocznych.
Jak w każdym uzupełnieniu pełnoceramicznym estetyka jest doskonała. Brak podbudowy metalowej sprawia, że światło na koronach i mostach zachowuje się w sposób naturalny, typowy dla zdrowych własnych zębów. Korony i mosty Żyrardów pełnoceramiczne dają możliwość odtworzenia cech przezierności szkliwa oraz naturalnych refleksów świetlnych. Dzięki temu finalny efekt jest nie do odróżnienia od naturalnej korony własnego zęba.

Rozwiązania oparte na koronach i mostach nie tylko są w stanie odtwarzać brakujące zęby, ale również maskować nieprawidłowości, takie jak przechylenia zębów, czy też korygować nieestetyczny kształt lub kolor zębów własnych.

Ortodoncja Żyrardów
Implanty Żyrardów
Licówki Żyrardów
Chirurgia
Protetyka Żyrardów
Diagnostyka (RTG) Pantomogram Żyrardów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress