Korony i mosty

Korony i mosty Żyrardów

Korony i mosty Żyrardów

Dbamy o kompleksowe rozwiązywanie problemów stomatologicznych naszych Pacjentów i przywracanie pięknego i naturalnego uśmiechu. Dzięki rozwiązaniom współczesnej stomatologii możemy odpowiednio dobierać rozwiązania aby uzyskać najlepsze efekty. Dlatego we wskazanych przypadkach oferujemy następujące korony i mosty Żyrardów protetyczne:

Korony i mosty Żyrardów porcelanowe na podbudowie z metalu

Stanowią najpowszechniejszą i obecnie najczęściej wykonywaną grupą koron i mostów, ze względu na ich właściwości i korzystną cenę.
Podbudowa metalowa zapewnia bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną koron i mostów, natomiast wysokiej jakości porcelana gwarantuje dobry efekt estetyczny w większości przypadków. Stosowane przez nas korony i mosty Żyrardów są idealne do odbudowy zębów w odcinkach bocznych. Stosuje się je również w odcinku przednim, jednak ustępują one estetyce koron pełnoceramicznych.

Korony i mosty Żyrardów pełnoceramiczne

Charakteryzuje je doskonała estetyka typowa dla koron i mostów opartych na pełnej ceramice. Pozwalają one na uzyskanie pełnych, naturalnych refleksów świetlnych oraz efektu przezierności korony. Dzięki temu korony pełnoceramiczne są nie do odróżnienia od naturalnych koron zębów własnych.
Z uwagi na rdzeń ceramiczny zamiast podbudowy metalowej korony pełnoceramiczne charakteryzują się mniejszą wytrzymałością mechaniczną. Z tego względu dedykowane są do odbudowy zębów w odcinku przednim, gdzie działają znacznie mniejsze siły.

W odcinkach bocznych stosuje się podbudowę z tlenku cyrkonu, który jest bardzo twardy i wykazuje dużą odporność na ścieranie. Tlenek cyrkonu zapewnia koronom wytrzymałość nawet trzykrotnie wyższą od sił występujących w jamie ustnej podczas żucia, dlatego jest idealny do odbudowy nie tylko przednich zębów, ale również bocznych.
Jak w każdym uzupełnieniu pełnoceramicznym estetyka jest doskonała. Brak podbudowy metalowej sprawia, że światło na koronach i mostach zachowuje się w sposób naturalny, typowy dla zdrowych własnych zębów. Korony i mosty Żyrardów pełnoceramiczne dają możliwość odtworzenia cech przezierności szkliwa oraz naturalnych refleksów świetlnych. Dzięki temu finalny efekt jest nie do odróżnienia od naturalnej korony własnego zęba.

Rozwiązania oparte na koronach i mostach nie tylko są w stanie odtwarzać brakujące zęby, ale również maskować nieprawidłowości, takie jak przechylenia zębów, czy też korygować nieestetyczny kształt lub kolor zębów własnych.

Twoja ocena:
Oceń podstronę
Udostępnij:

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,