Licówki

/ Binding

licówki Żyrardów

Licówki Żyrardów

W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów zgodnie z oczekiwaniami Pacjentów i standardami nowoczesnej stomatologii. Dla uzyskania najlepszego efektu estetycznego stosujemy najwyższej jakości licówki porcelanowe. Licówki Żyrardów to najmniej inwazyjna rekonstrukcja protetyczna zębów, której zadaniem jest przywrócenie, skorygowanie lub poprawienie wyglądu zębów. Ich zastosowanie pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu – pięknego uśmiechu przy niewielkiej preparacji tkanek twardych zębów.

Dzięki stosowanym przez nas licówkom możliwe jest pokrycie rozległych wypełnień, uporczywych przebarwień oraz dokonanie zmian kształtu zębów, czy ich wydłużenia. Stosujemy licówki Żyrardów również w przypadku zębów startych lub dla poszerzenia i nadania im wymarzonego wyglądu z zachowaniem autentyczności i naturalności w ostatecznym, przywróconym naszym pacjentom uśmiechu.

Licówki Żyrardów, które stosujemy, to cieniutkie porcelanowe lub kompozytowe łuski w kolorze naturalnego szkliwa, pokrywające przednią stronę każdego zęba. Dzięki stosowanym przez nas licówkom nawet dentysta nie jest w stanie rozpoznać różnicy między nimi, a naturalnymi zębami.

Sprawdź aktualne ceny naszych usług

Twoja ocena:
4/5 - (2 votes)
Udostępnij:

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,