O nas

Stomatologia Żyrardów
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28

Nasz interdyscyplinarny zespół, to wynik wspólnej pasji dentystów do swojego zawodu.

W naszej placówce kompleksowo zadbamy o Twój zdrowy uśmiech.

Dążymy do uświadomienia pacjentom czym jest zdrowie, ponieważ najczęściej jest ono pojmowane jako brak bólu, czyli brak choroby.

Zdrowie natomiast jest jedną z ważniejszych wartości w naszym życiu.

Zajmujemy się również nagłymi przypadkami, pomagamy zaradzić w sytuacji stresowej takiej jak uraz mechaniczny lub stan zapalny.
Bywa, że jest on jedynym powodem skorzystania po raz pierwszy z naszych usług. Wierzymy, że kiedy nastąpi ten pierwszy raz, zyskamy zadowolonego pacjenta.
Współpraca wysokiej klasy specjalistów ze świadomym pacjentem przynosi poza pięknym uśmiechem: zdrowie, spokój i przespane noce.

Dlaczego my?

Zespół Stomatologów w Dent-Lux to doświadczona grupa specjalistów zapewniająca szeroki wachlarz świadczonych usług. Połączenie naszej wiedzy z najwyższą jakością sprzętu stomatologicznego, wspomaganego najnowszym oprogramowaniem, pozwala każdemu z naszych pacjentów cieszyć się naturalnym i pięknym uśmiechem przez wiele lat.

Solidni

Wieloletnie doświadczenie zespołu lekarzy stomatologów pracujących w Dent – Lux zapewnia Pacjentom leczenie stomatologiczne najtrudniejszych przypadków na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszej wiedzy oraz technologii.

Doświadczenie

Doświadczenie Stomatologia to nasza pasja, a celem jest zadowolenie naszych pacjentów ze świadczonych usług i rozwiązań. Dent-Lux Żyrardów to miejsce realizacji naszej pasji, gdzie oferujemy najwyższą możliwą do osiągnięcia jakość zabiegów, połączoną z najlepszym efektem estetycznym oraz uwzględnieniem oczekiwań finansowych naszych pacjentów

Jakość

Materiały i komponenty wykorzystywane w naszym gabinecie stomatologicznym są najwyższej jakości i pochodzą od uznanych, światowych producentów. Wizyty odbywają się w komfortowo wyposażonych gabinetach, a wszystkie zabiegi wykonujemy kompleksowo w naszej praktyce.

Kompleksowość

Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy w pełnym zakresie, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej, najnowocześniejszego sprzętu i komponentów. Kompleksowe świadczenie usług stomatologicznych pozwala na zachowanie najwyższej i bezkompromisowej jakości, czego wynikiem jest estetyczny i długotrwały efekt. Jakość i profesjonalizm naszej pracy doceniają pacjenci z kraju i z zagranicy.

Co o nas mówią?

Ocena naszych pacjentów:

opinie

Wizyta w tym gabinecie jest zawsze w miłej atmosferze. Pani recepcjonistka pomocna i uśmiechnięta. Pani doktor zawsze wytłumaczy co będę miał robione i dodatkowo mam zawsze informację co jeszcze powinien zrobić. Dzięki temu mogę zaplanować następne wizyty. Jestem zadowolony z usług i obsługi.

Karol Dubiaho

opinie

Do Pani doktor Mroczkowskiej przyjeżdżam znad morza. Nikt, nigdy nie zadbał o moje uzębienie w tak profesjonalny i kompleksowy sposób. Pani doktor jest artystką! Jak nikt potrafi uratować nawet najgorszy przypadek. Polecam z całego serca. ❤️❤️❤️ Obsługa pierwsza klasa ❤️

Gosia Prange

opinie

To jest najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłem. Panuje tam bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Pani z recepcji bardzo kulturalna i przemiła kobieta, nawet sama powiadamia o wizycie sms za co ogromny plus. Jeśli chodzi o samą wizytę również moge pochwalić. Ja byłem akurat ...

Pablo006able

opinie

Bardzo polecam.Miły personel profesjonalne podejście do pacjenta,szczególnie dla dzieci bojących się dentysty.Dodatkowo jest gaz rozweselający i nie ma problemu z leczeniem.Moje dziecko chętnie przychodzi leczyć ząbki.

Elżbieta Mańkowska

opinie

Polecam!!! Jestem bardzo zadowolona))) Profesjonalny lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Zabiegi wykonane bez problemu, z największą starannością. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Dziękuję.

Liubov Solianyk

opinie

Wizyta w tym gabinecie jest zawsze w miłej atmosferze. pani recepcjonistka pomocna i uśmiechnięta. pani doktor zawsze wytłumaczy co będę miał robione i dodatkowo mam zawsze informację co jeszcze powinien zrobić. dzięki temu mogę zaplanować następne wizyty. jestem zadowolony z usług i obsługi.

Karol

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,