Usługi

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu lekarzy stomatologów pracujących w Dent – Lux zapewnia naszym Pacjentom leczenie stomatologiczne najtrudniejszych przypadków na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszej wiedzy i technologii.

Stomatologia zachowawcza

Świadcząc kompleksowy i szeroki zakres usług, kładziemy duży nacisk na diagnostykę i możliwie szybkie usuwanie powstających ognisk choroby.

Pedodoncja

Mleczne zęby są często traktowane jako uzębienie przejściowe, mniej ważne.

Endodoncja mikroskopowa

W naszym gabinecie staramy się uratować każdy ząb. Pacjenci bardzo często zbyt długo zwlekają z decyzją o podjęciu leczenia ..

Diagnostyka / RTG

Prawidłowa diagnostyka jest jednym z najważniejszych etapów w procesie leczenia, zapewniającym naszym pacjentom zdrowy i naturalnie piękny uśmiech.

Chirurgia stomatologiczna

Chcąc zapewnić naszym pacjentom kompleksowe rozwiązania w zakresie chirurgii stomatologicznej, przeprowadzamy w naszym gabinecie liczne rodzaje zabiegów z odpowiednio dobranym znieczuleniem.

Periodontologia

Nawet prawidłowe dbanie o higienę jamy ustnej może nie uchronić nas przed rozwojem choroby przyzębia. Bakterie często znajdują drogę w miejscach niedostępnych dla szczoteczki, a następnie zaczynają się rozwijać powodując później dolegliwości.

Implanty

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oparte na nowoczesnych rozwiązaniach i systemach implantologicznych wysokiej jakości pozwala nam na zaoferowanie Państwu sprawdzonych i odpowiednio dobranych procedur leczenia.

Protetyka

Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym rozwiązaniom protetycznym brak zębów pozostanie tylko wspomnieniem.

Ortodoncja

Coraz częściej Pacjenci zwracają się do nas z chęcią poprawy wyglądu swojego uzębienia, dlatego w naszym gabinecie spełniamy marzenia o idealnie prostych …

Sedacja wziewna

Sedacja wziewna Żyrardów Sedacja wziewna jest nowoczesną i coraz bardziej popularną metodą pomagającą wyeliminować stres i stany lękowe związane z wizytą u stomatologa.

Licówki / Bonding

W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów zgodnie z oczekiwaniami Pacjentów i standardami nowoczesnej stomatologii.

Medycyna estetyczna

Lekarze posiadają aktualną, profesjonalną wiedzę i doświadczenie, potwierdzone dyplomami i certyfikatami.

Godziny otwarcia

pon-czw 13:00-20:30
pt.: 9:00-17:00

Odwiedź nas

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 28,
96-300 Żyrardów,