Zespół

Lekarze
Dr Janina Mroczkowska

Właścicielka praktyki, lekarz stomatolog

 
Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszy się zaufaniem Pacjentów. Jej pasją jest stomatologia estetyczna, w tym odtwarzanie złamanych zębów. Uczestnicząc w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach, stale poszerza i aktualizuje wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej praktyce.

Dr Katarzyna Deć

Lekarz dentysta – stom. zachowawcza i pedodoncja

 
Dyplom lekarza dentysty uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Z gabinetem Dent-Lux związana jest od stycznia 2014 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i stomatologii dziecięcej. Ze szczególną troską i cierpliwością podchodzi do najmłodszych Pacjentów. Stale poszerza zdobytą wiedzę, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Dr Joanna Nowicka-Wasilewska

Lekarz dentysta – ortodoncja

 
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, Oddział Stomatologii.
W 2016 r. zdobyła specjalizację z ortodoncji Donau Univ In Krems, Austria, Msc In Orthodontics. Obecnie jest w trakcie specjalizacji ze Zdrowia Publicznego.

Odbywała staże w dziedzinie ortodoncji pod okiem wybitnych specjalistów, m.in. w poradni leczenia wad rozwojowych twarzoczaszki w Instytucie Matki i Dziecka
oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi.

Specjalizuje się w ortodoncji oraz ortopedii szczękowej.
Dzięki współpracy z zespołem specjalistów z każdej dziedziny stomatologii oraz logopedą i fizjoterapeutą, kompleksowo prowadzi leczenie ortodontyczne.

Dr Ewa Wrochna

Lekarz dentysta – chirurg implantolog

 
Lekarz dentysta, rezydent w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej, pracownik Oddziału Chirurgii Szczękowo – Twarzowej i Poradni Chirurgii Stomatologicznej od 2010 roku, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestniczka licznych kongresów i kursów polskich oraz zagranicznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej, periodontologii, stomatologii estetycznej, członek OSIS-Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej; PTCHJUiCHSZ-TW-Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Implantologii; PTS-Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jest współautorem kilku publikacji naukowych. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim implantologią, ekstrakcjami zębów oraz zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Współpracuje z innymi klinikami stomatologicznymi na stanowisku chirurg implantolog.

Asysta
Monika Kozłowska

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna / Manager

 
Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie ze specjalizacją Higiena Stomatologiczna. Z gabinetem Dent-Lux związana jest od 2001 roku. Posiada naturalną łatwość nawiązywania relacji z Pacjentami, zarówno z tymi dorosłymi jaki i najmłodszymi.

Magdalena Śmigiera

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

 
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higieny Stomatologicznej. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności w zakresie stomatologii. Swoje obowiązki wykonuje z najwyższą starannością, zawsze mając na uwadze to, aby Pacjenci byli otoczeni najlepszą opieką. Wykonując zabiegi higienizacyjne do każdego Pacjenta podchodzi z uśmiechem i życzliwością.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
CLOSE
CLOSE