Zespół

Lekarze

Dr Janina Mroczkowska - właściciel praktyki

Dr Janina Mroczkowska

 

Właścicielka praktyki, lekarz stomatolog
 
Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszy się zaufaniem Pacjentów. Jej pasją jest stomatologia estetyczna, w tym odtwarzanie złamanych zębów. Uczestnicząc w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach, stale poszerza i aktualizuje wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej praktyce.

Doktor Katarzyna Deć - lekarz dentysta

Dr Katarzyna Deć

 

Lekarz dentysta – stom. zachowawcza i pedodoncja
 
Dyplom lekarza dentysty uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Z gabinetem Dent-Lux związana jest od stycznia 2014 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i stomatologii dziecięcej. Ze szczególną troską i cierpliwością podchodzi do najmłodszych Pacjentów. Stale poszerza zdobytą wiedzę, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Dr Joanna - Lekarz dentysta

Dr Joanna Nowicka-Wasilewska

 

Lekarz dentysta – ortodoncja
 
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, Oddział Stomatologii.
W 2016 r. zdobyła specjalizację z ortodoncji Donau Univ In Krems, Austria, Msc In Orthodontics. Obecnie jest w trakcie specjalizacji ze Zdrowia Publicznego.
Odbywała staże w dziedzinie ortodoncji pod okiem wybitnych specjalistów, m.in. w poradni leczenia wad rozwojowych twarzoczaszki w Instytucie Matki i Dziecka
oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi.Specjalizuje się w ortodoncji oraz ortopedii szczękowej.
Dzięki współpracy z zespołem specjalistów z każdej dziedziny stomatologii oraz logopedą i fizjoterapeutą, kompleksowo prowadzi leczenie ortodontyczne.

Doktor Piotr - stomatolog i ortodonta

Dr Piotr Siniarski

 

Lekarz dentysta- stomatologia zachowawcza i ortodoncja
 
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i ortodontycznym dzieci oraz dorosłych. W trosce o wysoki komfort wizyt, dba o doskonały kontakt z Pacjentem. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jego pasją jest ortodoncja i chirurgia stomatologiczna.

Doktor Wojciech - chirurg stomatologiczny

Dr Wojciech Lambrecht

 

Lekarz dentysta- specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej
 
Więcej o mnie, wkrótce…

Doktor Marta - stomatolog zachowawczy

Dr Marta Weychert-Myszkowska

 

Lekarz stomatolog- stomatologia zachowawcza i endodoncja
 
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jej specjalnością jest leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, ze szczególnym talentem do zjednywania sobie zaufania u Małych Pacjentów. Uśmiech Pacjenta, to największa dla niej nagroda. Doświadczenie zawodowe wzbogaca ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji. W życiu prywatnym domatorka i ogromna miłośniczka zwierząt.
Asysta

"Monika

Monika Kozłowska

 

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna / Manager
 
Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie ze specjalizacją Higiena Stomatologiczna. Z gabinetem Dent-Lux związana jest od 2001 roku. Posiada naturalną łatwość nawiązywania relacji z Pacjentami, zarówno z tymi dorosłymi jaki i najmłodszymi.

Magdalena Śmigiera - higienistka stomatologiczna

Magdalena Śmigiera

 

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna
 
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higieny Stomatologicznej. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności w zakresie stomatologii. Swoje obowiązki wykonuje z najwyższą starannością, zawsze mając na uwadze to, aby Pacjenci byli otoczeni najlepszą opieką. Wykonując zabiegi higienizacyjne do każdego Pacjenta podchodzi z uśmiechem i życzliwością.

Asystentka Oksana Yasinetska

Oksana Yasinetska

 

 
Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku Ratownik Medyczny. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu asystowania w stomatologii. Jest osobą odpowiedzialną, dobrze zorganizowaną i dokładnie wykonującą swoją pracę. Cechuje ją wysoki poziom empatii dla pacjentów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress